Jdi na obsah Jdi na menu
 


Semislký pecen- ukázky agility

17. 12. 2006

16.9.2006- Semily, Semilský pecen:

                         UKÁZKY AGILITY

16. 9. 2006 proběhl u nás v Semilech Semilský pecen ( slavnost dožínek).

Se cvičákem jsme se rozhodli, že bychom tam mohli předvést agility a něco málo z poslušnosti.

V sobotu ráno jsme se na Semilském pecnu sešli v této sestavě: Julka a Niky (anglický kokšpaněl), Káťa a Max (anglický kokšpaněl, bráška Nikouška), Anička a Max s Acrou ( dlouhosrstá kolie a borderka), Martina s Kassem ( přerostlá šeltie), Marta s Herrym (kříženec rotweilerra) a já s Růženkou. Nesešlo se nás moc, ale co jsme mohli dělat. Postavili jsme parkur a začali trénovat už ráno, kdy tam ještě nebylo moc lidí.Asi za hodinu se přivalil slavnostní průvod s davy lidí....Překvapilo mě, jak se Růženka chovala k domácímu zvířectvu, které tam bylo k vidění. Moc si zvířátek nevšímala, i když je pravda, že jednou šla omrknout povoz s koňmi:-)

Samotná ukázka přišla až v půl jedné, kdy už většina z nás byla na pecnu skoro tři a půl hodiny, takže pejsci už do toho nebyli tolik zapálení, jako ráno, ale nakonec jsme to zvládli bez ostudy.

Růža se sice dvakrát netrefila do kruhu, ale napotřetí jí to přece jen vyšlo.

Celkový dojem byl dobrý, i když tři a půl hodiny, kdy jsme se  nudili a čekali, než poběžíme, byly úmorné a už jsme byly docela naštvané, že tam jsme takovou dobu, ale skončilo to dobře.

Tak to je vše..:-):-)

                                 K+R

Fotky z pecnu:

Obrazek

  

Růženka na skočce:)

Obrazek

 

Společná ( zleva: Martina a Kass, Marta a Herry, Julka s Nikym, Káťa se Sendy, Anička a Max s Acrou, dole- já a Růženka, Káťa s Maxem)