Jdi na obsah Jdi na menu
 


Co MÁM a NEMÁM ráda

6. 9. 2006

CO MILUJU:                        

    :O)Mé páníky a kamarády, jak lidské, tak psí.

   :O) Vodu. Miluju koupání, plavání, aportování z vody. To je moje!! Jsem prostě do vody blázen. Dokázala bych plaváním strávit spoustu času. Nejraději mám ale aportování klacíků, teda spíš kládiček. No, vlastně klád. Vždycky nějakou s Klárou pečlivě hledáme. No a když ji najdeme, jasně dám Kláře najevo, co s tou kládou chci dělat. Skáču pro ní do vody, na břehu s ní bojuju a okusuju postraní vetvě, aby zbyl jen holý kmen. To je moje vášeň!!

   :O) Jízdu autem. Tak to mám opravdu moc moc ráda. Když někam jedeme, tak už netrpělivě čekám u dvířek auta, až mě tam pustí a pojedeme. No a když dlouho nejede žádné auto, tak začnu brečet. Někdy je to takový jekot, že mi lidští kámoši říkají, že se to nedá vydržet. Ja totiž honím auta. Vždycky když nějaké jede, tak už na něj číhám a pak se vždycky bouchnu do skla. Někdy i teče krev:-( Ale když jdu po chodníku a okolo jezdí auta, tak s tím problémy nejsou. Jen nasednu do auta, začnu ječet a brečet. To by jste mě měli vidět po čtyřhodinové jízdě na Moravu. Jazyk my visí z tlamy, pánikové mi cpou vodu, ale já se nenapiju, protože jsem nervózní a netrpělivá, kdy zase pojede další auto. Jsem prostě blázen. Tohle je jak říkají, moje ÚCHYLKA:-)

   :O) Taky jídlo. Sice do něj nejsem tak nadšená jako ostatní pejsci, ale také ho mám ráda a když mám svůj den, tak spapkám vše.  Naopak když mám špatnou náladu, tak nejím skoro vůbec.

   :O) Dlouhé procházky s kýmkoli. Hlavně procházky do lesa a podobně.Vydržela bych lítat celé hodiny.

Je ještě spoustu věcí, které miluju, ale kdyby se to tu mělo všechno vypisovat, bylo by to asi moc dlouhé. Proto tu máte jen těch mých pět NEJ.

CO NESNÁŠÍM:                 

    :-( Když mám špatnou náladu a někdo po mě něco chce, to je vážně na umření.

   :-( Když prší a je nevlídno. Já jsem tvor stvořený tak pro 23 stupňů, slunečno. To je optimální. Ovšem nemám ráda velká vedra!!

   :-( Když chci do vody a oni mě tam nepustí. To je tragédie, to se můžu zbláznit.

   :-( Střílení a "rambajs". Jsem strašný strašpytel.

Jelikož věcí, které nesnáším je trochu méně, máte tu jen ty tři nejneoblíbenější. To vám doufám stačí.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: shánim

(Klára s Růžou, 13. 11. 2006 15:57)

nevim stránku, ale zkus zadat americký stafordšírský teriér- Joseph Janish (spis.) ono ti to možná něco najde....

schanim

(martin, 3. 11. 2006 0:30)

prosim vas schanim knižku o stafordovi prosim napiste kde ji seženu stranku diki

vasne a uchylky

(ladja, 20. 10. 2006 18:24)

Mila Klarko a Ruzenko, napad je to bajecny. Moc povedene, hlavne popis one divoke Ruze, s kterou jsem mela tu cest jet onu ctyrhodinovou cestu na Moravu na zadnim sedadle. Stejne podarena je zminka o Ruzenkce ve vode. Kdo ji nezazil, nema tuseni, jak vasnivy pes amstaf dokaze byt. Mejte se holky xo Ladja

Co mám a nemám ráda

(KLára a Růženka, 6. 9. 2006 17:35)

Ahojky všem! Tak doufáme, že se vám tohle líbí, byl to nový nápad, který sjme vlastně viděli na jiných stránkách a moc se nám to líbilo, tak jsme udělali něco podobného. Doufám, že se vam to taky líbí, aspoň jsem se Vám trochu přiblížila.:-)pacek