Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kamarádi

9. 12. 2006

                                  KAMARÁDIObrazek

NERO- německý ovčák

Neroušek je nádherný německý ovčák s výbornou povahou:o) Po rodičích má výborné pracovní předpoklady, velice rád cvičí (já mu furt řikám, že je divnej..). Jinak mám Nerouška moooc ráda a on mě taky. Jsme super dvojka. Jo a ještě abych nezapomněla, rád mě vodí za košík:)

BRIT- border teriér

Briťulka je štěněcí torpédo. Jeho páníčci si ho pořídili poté, co tragicky zemřel můj teď už *in memoriam* nejlepší kamarád Rix (taky border teriér). Je to dobrý torpédo, ale na louce mi nestačí, tak vyštěkává:-) Jinak oba máme zálibu v číhání, takže na sebe furt číháme a prostě si naše hrátky užíváme.


RON- anglický kokršpaněl

Ronda je postarší kokřík, trošku nerv, ale není se čemu divit, když si s ním furt chci hrát. On už na tohle není. Na procházkách mě ignoruje, tak si občas musím trochu pomoct, aby si mě všiml (skočím na ně, převálcuju ho a tak:-)). Bydlí ještě s kocourkem Zrzkem, kterej se mi fakt moooc líbí:o)


Obrazek

GUMA- NOxBC

Guminka je ze všech psů největší magor, kterýho já, temperamentní amstafka, znám. Je z záchytné stanice v Jičíně (tuším). Rodiči jsou zřejmě borderka a německý ovčák, což je lehko poznat jak na vzhledu téhle šílenkyně, tak na povaze:o) furt jen klacíček, klasíček klacíček, vodička, vodička, vodička....aaaa.....Nedělá jí problém do vody skočit z dvoumetrové výšky, k tomu ještě dva metry do dálky:-)


GAILA- dceruška Guminky, takže matka- NOxBC a otcem je neznámý fešák:-)

Obrazek

Gaila je teprve štěndo. Viděla jsem jí jen jednou, trochu se mě bála, ale vůbec neměla proč. Postavou je po Gumince- vysoká, hubená, krásná. Po neznámém tatínkovi má zřejmě zbarvení (světlá- béž s bílou). Asi bude menší než Guma, ale na to je ještě brzo.


BEN- zlatý retrívr

Benda je správnej poťouch:-) bydlí v Bozkově, což je kousek od Semil a jeho paničkou je babička od paničky Roníka. Vyznáte??:-D


FILIP- asi jezevčíkxpudl

Obrazek

Filda je pejsek z útulku. Bydlí blízko nás a od doby, kdy jsem byla uplně malinký štěňátko k nám chodí na návštěvy. Nadšení pro hru se mnou občas sdílí, jindy mě musí výchovně uklidnit, což probíhá vylítnutím na mě spojeným s vrčením. To bych ale nebyla amstaf, abych si z vrčícího malého něčeho nedělala srandu:o)DAG- APBT

Dagoušek je pitbul, který bydlí ve stejné ulici, co má můj páníček rodiče. Občas se potkáme na procházce. Máme se moooc rádi:o)


DEISY- ABT

Obrazek

Deisy je nádherná bílá bulteriérka. Trochu přerostlá, ale komu to vadí, tak má smůlu, já taky nemám 46 cm v kohoutku ale 51:-)

 

 

 

 

Obrazek

BERT- německá doga

Bert je dvěma slovy JEMNÝ OBR. Krásná černá doga, která snad jako každý zástupce tohoto plemene v člověku vzbuzuje respekt. A v mém případě to platí i pro mě. Pusinkujem se jen přes plot, jinak se ho bojím.

ARLETKA- trpasličí pinč

Arletka je pinčice, ohromná dáma, která nade mnou vždycky ohrnuje nos:o) To mi ale nebrání v tom, abych občas nezkusila, jestli si třeba nepůjde hrát...Nepůjde...:o)

               + někteří psíci ze cvičáku, s kterými se teď už nevidím


**************************************************************

IN MEMORIAM   :o(  :o(


RIX- border teriér

DÁŠENKA-  mix

*************************************************************

PÁR SLOV O DEISY.  S Deisynkou jsme se dříve vídávaly často. Pohužel se přestěhovala, ale naštěstí jen o pár km, takže dlouhá procházka by to všechno mohla spravit. Teď už jsme se hodně dlouho neviděly, možná už tak 5 měsíců, ale v létě se za ní určitě stavíme:o)

  Moje nejlepší kamarádka se jmenuje DEISY. Je to nádherná anglická bulteriérka, albínka. Narodila se 1.6.2004, tedy na Den dětí. Vždyť je to takový miminko..:o) Je to zlatíčko, všichni ji mají rádi, taky na ní občas žárlím! Ale nemám proč. Je moc hodná, vychovaná. Má moc ráda papání, taky toho hodně sní. Ale tlustá není!! Trochu se bojí pejsků, což je u bulíka neobvyklé :-( Ale rozhodně není z bázlivosti agresivní! A už je to lepší a lepší, takže OK:o)  Doma má kromě páníčků a malého Tomáška ještě skoro 14- ti letou spolubydlící Dášenku.  

 S Deisy jsme velký kamarádky. Vlastně je to moje nejlepší kamarádka, máme se opravdu moc rádi. jak jsem psala, že se bojí pejsků, tak mě ne! Zná mě už od malého štěňátka, takže sem ji rostla před očima:o) Byla to láska na první pohled...

Nejsme spolu každý den, ale o to víc si užíváme společných procházek a řádění. A že řídit umíme! Lítáme jak střelený. Nejhorší to prý je, když nás obě chytne "amok", to jsou pak mety. Skáčeme přes sebe, válíme sudy, někdy to jsou i kotrmelce. No...Deisy je albínka a po procházce jaksi změní barvičku.....Trošku zhnědne. Ale opravdu nevím, co na tom lidem vadí. Vždyť je pořád stejně roztomilá, i když je hnědá.

Jinak se taky bojí vodičky:o( Když byla malinký štěndo tak jí nějaký děti hodily do bazénu, takže se vodě celkem vyhýbá. Když mi Klára hází klacíčky do vody, tak já por ně skočím, plavu a plavu a pak mi ten klacek Deisy na břehu ukradne a pak se přetahujeme:o) Taky dobře vymyšlený, ne? 

Tak a tady máte pár foteček:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

 Obrazek

Obrazek

Obrazek

                                PAC, RŮŽA!