Jdi na obsah Jdi na menu
 


Proč já??

2. 1. 2007

  

JAK SI MĚ PANIČKA VYBRALA....


   Byla jsem ještě malinká, když se na mě, mé bratříčky, setřičky a maminku, přijela podívat v té době pro mě neznámá paní. Všichni jsme se jí moc moc líbily, a tak nezůstalo jen u toho, že se na nás bude jezdit dívat...... Okouzlila jsem jí svým hereckým vystupováním a nevinným pohledem andílka:o)

   Tak mě jednoho dne napakovala do auta a vzala si mě k sobě domů, kde bydlím doteď a mám se krásně, jsem zahrnována láskou a pozorností ze všech stran (pak taky pěkně žárlím, když se pánící nebo Klára zabývají jiným psem).

   S mojí kamarádkou Klárou chodím cvičit poslušnost a taky agility. Na cvičák chodím strašně moc ráda. Když máme zrovna trénink, paniček mi zabalí něco na zub, jede se mnou za Klárou, nabere jí a jede se na cvičák. Jenže to bych nebyla já kdybych nahlas nevyjadřovala své pocity a tak celou cestu na cvičák kňourám, kňučím a brečím nedočkavostí, KDY UŽ TAM KONEČNĚ BUDEME!

   Lituju pejsků, které si lidé pořídí z rozmaru a potom se o ně nestarají a pejsci trpí. Přála bych všem takovýmto pejskům aby poznali lásku, teplo domova a takovou přízeň a pozornost, kterou od mých páníčků a kamarádů dostávám já!!